zde se nacházíte:
Úvod > Akce > Dezinfekce interiéru vozidla ozonem

Dezinfekce interiéru vozidla ozonem

 

Vážení zákazníci,

společnost Chára Sport, a.s. i v tomto velmi těžkém období investuje značné finanční prostředky do rozvoje poskytovaných služeb. Nyní v době šíření viru COVID-19 provádíme profesionální servis čištění ventilace klimatizace vozidla a dezinfekce interiéru ozonem.

Dezinfekce systému klimatizace a interiéru vozidla pomocí ozonu.

Aplikace je prováděna přes sací otvory klimatizace v kabině vozidla, kdy se nasává ozon vyvíjený speciálním k tomu určeným přístrojem, který se vrací do kabiny přes výdechy cirkulace vzduchu v klimatizační soustavě. Tím je zajištěno kompletní pročištění ventilace včetně výparníku od škodlivých virů, mikrobů a plísní.

  • Plus: Profesionální a dokonalé vyčištění od virů a mikrobů.
  • Mínus: Pro zákazníka časově náročnější metoda (15-30 minut) dezinfekce a dalších 15-30 minut vyvětrání, nutné provádět mimo přímé sluneční záření, teplota interiéru se při aplikaci nesmí pohybovat nad 22°C.

Ozon ničí bakterie, viry, spory, plísně a jiné organismy i znečištění chemického původu, způsobené chemickou reakcí plastů, koberců, izolací, barev a laků. Ozon také zamezuje vzniku organických a anorganických pachů, ničí nositele takovéhoto zápachu (nepřekrývá).

Současně s dezinfekcí interiéru vozidla doporučujeme vyměnit kabinový filtr.

Cena dezinfekce se pohybuje od 525595 Kč. Cena kabinového filtru závisí na typu vozidla.

Kontaktuje kteroukoliv z našich poboček.