summary of diary of a wimpy kid dog days book drive letter assignment my mother essay writing beatrice retzlaff dissertation composition english helper homework language help introduction dissertation dissertation anthropology master thesis usa
zde se nacházíte:
Úvod > Akce > Dezinfekce interiéru vozidla ozonem

Dezinfekce interiéru vozidla ozonem

 

Vážení zákazníci,

společnost Chára Sport, a.s. i v tomto velmi těžkém období investuje značné finanční prostředky do rozvoje poskytovaných služeb. Nyní v době šíření viru COVID-19 provádíme profesionální servis čištění ventilace klimatizace vozidla a dezinfekce interiéru ozonem.

Dezinfekce systému klimatizace a interiéru vozidla pomocí ozonu.

Aplikace je prováděna přes sací otvory klimatizace v kabině vozidla, kdy se nasává ozon vyvíjený speciálním k tomu určeným přístrojem, který se vrací do kabiny přes výdechy cirkulace vzduchu v klimatizační soustavě. Tím je zajištěno kompletní pročištění ventilace včetně výparníku od škodlivých virů, mikrobů a plísní.

  • Plus: Profesionální a dokonalé vyčištění od virů a mikrobů.
  • Mínus: Pro zákazníka časově náročnější metoda (15-30 minut) dezinfekce a dalších 15-30 minut vyvětrání, nutné provádět mimo přímé sluneční záření, teplota interiéru se při aplikaci nesmí pohybovat nad 22°C.

Ozon ničí bakterie, viry, spory, plísně a jiné organismy i znečištění chemického původu, způsobené chemickou reakcí plastů, koberců, izolací, barev a laků. Ozon také zamezuje vzniku organických a anorganických pachů, ničí nositele takovéhoto zápachu (nepřekrývá).

Současně s dezinfekcí interiéru vozidla doporučujeme vyměnit kabinový filtr.

Cena dezinfekce se pohybuje od 525595 Kč. Cena kabinového filtru závisí na typu vozidla.

Kontaktuje kteroukoliv z našich poboček.