Přeskočit na hlavní obsah

Pozice AUTOMECHANIK a MECHANIK PNEUSERVISU

Požadujeme:

  • vyučení v oboru automechanik/autotronik výhodou,
  • praxe v autoservisu výhodou,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • časovou flexibilitu,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • čistý TR,
  • řidičský průkaz sk.B,
  • znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s tradicí,
  • práci v mladém a přátelském kolektivu,
  • finanční ohodnocení závislé na výkonu,
  • bonusy.

Možnost sezónní brigády

Nabízíme možnost brigády na všech našich servisech. Pro více informací nás kontaktujte.

Kde právě sháníme mechanika

Pozice SKLADNÍK

Pracovní náplň:

  • příjem zboží a kontrola zboží (pneu),
  • výdej zboží,
  • zaskladňování zboží pomocí VZV,
  • manipulace se zbožím a inventarizace zboží,
  • balení zásilek a jejich předávání přepravním službám,
  • udržování pořádku ve skladu,
  • kompletace zboží.

Požadujeme:

  • průkaz na VZV výhodou (propadlý obnovíme),
  • trestní bezúhonnost,
  • schopnost zvládat fyzicky náročnou práci ve skladu,
  • komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost a poctivost,
  • základní znalost PC.

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP,
  • odpovídající platové ohodnocení včetně proplácení přesčasů,
  • finanční bonus za splněné pracovní úkoly,
  • zaměstnanecké výhody (stravenky),
  • prostředí silné a stabilní společnosti,
  • nástup možný ihned,
  • pracovní doba dvousměnný provoz (pondělí až pátek 7:30 až 17:30 hod).

Kde právě sháníme skladníka

PobočkaKontaktní osobaEmailTelefon
Praha 5Jana Zímovájana.zimova@chara.cz602 780 700